___________________________________________________________

Поради молодятам в день весілля
 
Попередня весільна зйомка
           Чим далі, тим більше людей просять включити у весільний пакет попередню весільну зйомку. Можете бути впевнені, що це не марно потрачений час. Тут можливі різні варіанти. Зазвичай це історія вашого знайомства, відвідування того місця, з котрим пов’язані приємні спільні спогади. Ваші олюблені місця можуть бути місцем чудової романтичної фотосесії. 

Слідкуйте за часом! 
Напишіть собі розклад дня і строго дотримуйтеся його. Пам’ятайте, Вас чекають у церкві, загсі точно на домовлений час, спізнюючись, Ви затримаєте себе та інших. Завжди прислуховуйтесь до порад фотографа, відеоопрератора і Ви всюди встигнете.
 
Початок зйомки.
            Коли почати зйомку? Питання суто індивідуальне. Є люди, які запрошують оператора з фотографом на шосту ранку, хто в ЗАГС. Загальноприйнятим вважається починати зйомку з приготувань нареченої, попередньо узгоджується з нареченим час його приїзду. Врахуйте те, що п’ятнадцяти хвилин, на фотографування і відеозйомку одягання нареченої може не вистачити, тому бажано виділити більше часу на цю справу близько 45 хвилин. Ще одна дрібниця, про яку у весільному сум’ятті забувають – приберіть у кімнаті, де буде проводитися фотографування, кімната повинна бути світла, гарна і чиста. Улюблена іграшка, як символ прощання з дитинством, може бути чудовим приводом для цікавого сюжету. Не забудьте про квіти, адже весільний букет привезе наречений, а що за молода без квітів?
 
Викуп.
           Викуп нареченої, напевне, найкошмарний момент для оператора і фотографа. Як правило, в наших мініатюрних квартирах і під’їздах не вистачає місця для проведення цього заходу. Варто заздалегідь попередити гостей, щоб по можливості не заважали зйомці, хоч як я знаю на такі прохання не дуже звертають увагу.
 
Поїздки. 
           По дорозі в ЗАГС про якусь фотозйомку і не варто згадувати, часу обмаль, дай Бог встигнути. Найкраще зайнятись цим під час прогулянки. Якщо Ваш автомобіль має люк, великі бокові вікна – це чудово! Але поза конкуренцією, звичайно, наречена з сигарою в зубах і пекельним вогнем в очах за кермом кабріолета. 


  У ЗАГСі.
           Як і під час всього весілля не забувайте, що Вас знімають. Ви завжди повинні мати гарний вигляд. Одягаючи обручки, слідкуйте, щоб Вас обох було видно фотографу і оператору, не поспішайте з цією важливою справою, адже фотограф повинен встигнути відзняти не тільки Ваші руки, але і вираз обличчя. Коли молода підписує документ( бажано 10 секунд), молодий не повинен дивитися у вікно на горобців, а уважно дивитися за пером ручки. Коли ви заходите до зали не опускайте Ваш погляд у підлогу, а впевнено дивлячись у перед з усмішкою на обличчі дивимось в перед на оператора. Якщо вас зацікавила велика гарна люстра на стелі то підведіть голову , але при цьому ніжно усміхаючись і фотограф не пропустить цієї миті радості на ваших устах, і взагалі старайтесь бути постійно усміхненими . І НІКОЛИ НЕ ДИВІТЬСЯ В ОБ’ЄКТИВ ФОТОГРАФУ, КОЛИ ВІН ВАС ЗНІМАЄ, бо фотографія втратить своє репортажне значення, А ЛИШЕ ТОДІ, КОЛИ ВІН ВАМ САМ СКАЖЕ. (так само і вцеркві).
 
    Церква.
             З власного досвіду знаю, що вистояти більше години під час вінчання у церкві досить складно. Подеколи складається враження, що присутні заснули, вираз обличчя стає нудним, відчуженим. Слідкуйте за собою, якщо фотограф може декілька раз блимнути спалахом, щоб розбудити, то відеооператору лишається знімати все таким як воно є і можете повірити, вигляд у Вас буде досить комічний. Якщо Ви не прив’язані в силу якихось обставин, крім віросповідання звичайно, обирайте ту церкву, де більше місця, добре світло. Особливо зверніть увагу на освітлення. Вже краще зовсім погане, ніж сонячне світло з вікон з зеленим склом, там фотографії вийдуть страшнуватими і ніякі фотошопи не виправлять такі знімки досконало. Не забувайте про те, що вас фотографують! Будьте готові поправити хустинку, або волосся. Свічки тримайте нижче підборіддя, щоб не прикривати обличчя, ваші очі повинні горіти вогнем кохання, радості, а не мутніти перед природним страхом, постарайтесь перебороти його , хоч і без нього нікуди.
 
      Прогулянка. 
              Кадри, зняті під час прогулянки завжди найцікавіші та гарні. Не запрошуйте з собою багато нудьгуючого народу. Краще за все, якщо поїде молодь, котра з задоволенням прийме участь у різного роду постановках. Буває, збереться доволі цікава, весела компанія, як наслідок, відбувається стільки цікавих подій, що оператору нема потреби видумувати складні сценарії. Повірте, парочка завзятих, з почуттям гумору друзів, може створити безліч веселих ситуацій, таких що і Спілбергу не снилися. Завжди варто приготувати декілька варіантів прогулянки, з врахуванням часу, погодних умов, настрою, та ваших особистих вподобань. Загальноприйняті місця для прогулянок : центр міста Львова, Стрийський парк , будинок вчених , Вірменський дворик зі своїми арками та колонами крізь які гарно б’є світло, Шевченківський гай, який на фотографіях підкреслює Вашу Українську сутність, а також будь-які Ваші олюблені місця, які просто вам приємні. Варіантів безліч, все залежить від вас, фотографа, відеооператора та звичайно фантазії. Тут варто згадати про одну важливу дрібницю. Обов’язково візьміть з собою на прогулянку щось поїсти, випити. Можете бути впевнені, що після довгих обрядів, стомленим, Вам буде не до прогулянок і не до виконання подеколи досить складних головних ролей, в сценарії відеооператора. Не забувайте про гостей, що пішли з Вами на прогулянку. Бутерброд і сто грам горілки створять чудо, і на фотографіях будуть задоволені, щасливі обличчя. Видумуйте разом з фотографом та відеооператором і Ваше весілля буде найцікавішим і гарним! Гості будуть згадувати веселі і приємні хвилини Вашого весілля. За кордоном досить часто така зйомка проводиться при участі свідків до весілля. У нас, на жаль, по причині різноманітних марновірств і традицій, така зйомка не поширена.
                                                                       
    Банкет. 
             Запрошувати чи ні фотографа на банкет, звичайно вирішавати Вам. Повірте, мало хто із нас йде туди з задоволенням, після насиченого подіями робочого дня, але майте на увазі, що під час банкету  відбувається безліч цікавих подій, незазняти які неприпустимо. При виборі ресторану зверніть увагу на зручність пересування гостей, та обслуговуючого персоналу по залі. Бажано, щоб стеля була не дуже високою, білою (якщо стеля біла, її можна використати для відбиття гарного розсіяного світла). При узгодженні меню, та інших, пов’язаних з банкетним залом питань, зверніть увагу куди посадять молодят. Це дуже суттєвий момент, адже Вас повинні бачити всі присутні, не звернувши при цьому шиї. Обов’язково вимагайте окремий стіл для весільного торта, бо можуть поставити перед вами якесь трьохповерхове чудо кулінарного мистецтва, в наслідку чого будете сидіти як партизани у засідці. Бажано, щоб за Вами не було дзеркала чи скла, що ускладнить роботу фотографу і відеооператору. І ще дещо про те як танцювати. Не забувайте, що під час танцю, коли Ви у пориві почуттів притиснулися один до одного, видно лице тільки одного з Вас. Згадайте хоч на хвилинку про те, що поруч фотограф та відеооператор намагається зберегти для історії обличчя наречених.

 

 

Розділи
Друзі сайту


Статистика

Створити безкоштовний сайт на uCoz

Відеооператор Львів , Весільне фото Львів , Відео на весілля , весільне відео , фотограф на весілля , відеозйомка весілля , весілля відео , Оператор у Львові , замовити відеооператора , відеооператори Львова , відеооператор на весілля Львів , відеозйомка Львів

                                       

                  Copyright Andriy_S © 2019